DESIGNED BY MIXWEBTEMPLATES

Włoszakowice

ul. Kurpińskiego 27, tel. 655252989
ul. Spokojna 4, tel. 655370056

Bukówiec Górny

ul. Powstańców Wielkopolskich,
tel. 65 5372380

Krzycko Wielkie

ul. Szkolna 12,
tel. 65 533-15-88

"Przygarnij Łapę" - finał akcji charytatywnej

W miesiącu listopadzie w przedszkolu została zorganizowana zbiórka karmy dla psów ze schroniska we Włoszakowicach. W związku z tym, udało się zebrać całkiem sporo psich przysmaków, dlatego dzieci postanowiły zaprosić do przedszkola panią wolontariuszkę z pieskiem, aby móc przekazać karmę. Dnia 27 listopada odwiedziła nas pani Karolina Stachowiak, która jest trenerem psów, technikiem weterynarii, oraz wolontariuszką w miejscu tymczasowego pobytu zwierząt bezdomnych „Przygarnij Łapę”  we Włoszakowicach.

Pani Karolina przyjechała z suczką Kamą, którą sama adoptowała ze schroniska. Wolontariusza opowiedziała dzieciom o swojej działalności, pracy z psami, oraz o tym jak należy zachowywać się wobec psa, którego nie znamy. Dzieci miały okazję obejrzeć prezentację dotyczącą działalności schroniska we Włoszakowicach, oraz pogłaskać pieska, który okazał się być bardzo towarzyski i szybko zaprzyjaźnił się z przedszkolakami.

Serdecznie dziękujemy pani Karolinie za poświęcony czas i interesującą prelekcję na temat psów. Rodzicom i dzieciom przedszkolnym dziękujemy za zaangażowanie i udział w zbiórce karmy dla zwierząt.

D.K.
                                                                                                                                                   E.P.

                                                                                                                                                   A.K.