W środę 1 kwietnia 2026r. odbyły się w naszym przedszkolu obchody Świąt Wielkanocnych połączone ze spotkaniem z Zajączkiem. W ten wyjątkowy dzień spotkaliśmy się odświętnie ubrani w pięknie udekorowanych salach, a wokół dało się wyczuć świąteczny nastrój i pełną podekscytowania atmosferę.
Uroczystość rozpoczęliśmy od porannego spotkania z Zajączkami Wielkanocnymi, którym towarzyszyła Pani Dyrektor, Pani Wicedyrektor i Pan Wójt. Dzieci otrzymały od gości upominki, za które podziękowały piękną piosenką. Po złożeniu sobie życzeń, zasiedliśmy do wspólnego świątecznego stołu, aby zjeść tradycyjne śniadanko wielkanocne. Następnie dzieci z szerokimi uśmiechami na buziach udały się w najbliższą okolicę przedszkola, aby poszukać koszyczków ukrytych
przez Zajączka.Takie wyjątkowe dni dostarczają nam zawsze wielu radości i z miłą chęcią długo je wspominamy, ponieważ jest to czas pełen wzruszeń.
Bardzo serdecznie dziękujemy za złożone świąteczne życzenia oraz pomoc w organizacji śniadanka wielkanocnego, a Zajączkom za odwiedziny i prezenty.
Z okazji zbliżających się świąt pragniemy Wszystkim życzyć, aby był to przede wszystkim
czas spędzony w miłej rodzinnej atmosferze. Zdrowych, Pogodnych i Spokojnych Świąt Wielka
nocnych!!!
P.M.
