DESIGNED BY MIXWEBTEMPLATES

Włoszakowice

ul. Kurpińskiego 27, tel. 655252989
ul. Spokojna 4, tel. 655370056

Bukówiec Górny

ul. Powstańców Wielkopolskich,
tel. 65 5372380

Krzycko Wielkie

ul. Szkolna 12,
tel. 65 533-15-88

Dzień Rodziny

Dnia 04.06.2019 r. grupa dzieci 6 – letnich p. L. Walkowiak świętowała Dzień Mamy i Taty w gospodarstwie agroturystycznym „Stara Chata u Kowola” w Kluczewie. Dzieci, jak przystało na to wyjątkowe święto, przygotowały część artystyczną, którą wykonały częściowo samodzielnie przed zaproszonymi gośćmi jak i wraz z rodzicami. Sprawiło to zarówno dzieciom jak i rodzicom wiele radości, ale też było wielkim wzruszeniem. „Najukochańsze osoby na świecie” obdarowane zostały przez dzieci przygotowanymi niespodziankami.

Nie lada atrakcje przygotował również właściciel gospodarstwa agroturystycznego „wuja Krzysiu”, który zademonstrował wykuwanie podkowy na oczach widzów, dojenie krowy i kozy oraz smakołyki kuchni wiejskiej: twarożek z ziemniakami, chleb ze smalcem, ogórki małosolne oraz samodzielne pieczoną kiełbasę na ognisku. Dla dzieci nie zabrakło atrakcji: jazdy na różnych dziwnych pojazdach, gry w piłkę oraz zabaw na świeżym powietrzu. I w tak miłej atmosferze wszystkim upłynęło to długo wyczekiwane popołudnie.

L. Walkowiak

 

Dnia 29 maja br. w Ośrodku Jeździeckim „Kalumet” w Boszkowie odbył się Dzień Rodziny dla grupy 5 i 6 latków. Część artystyczną dla swoich rodziców przygotowały grupa p. Darii oraz grupa p. Andżeliki. Zaproszonych gości powitała pani dyrektor Lidia Olejnik i zaprosiła do wspólnego świętowania. Dzieci przedstawiły tańce, wiersze, piosenki oraz krótką inscenizację dla mam i tatusiów. Na koniec wręczono rodzicom drobne upominki i życzenia, natomiast dzieci z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka otrzymały niespodziankę.

Wszystkich gości zaproszono na słodki poczęstunek i kawę oraz pyszne kiełbaski z grilla. Dodatkowymi atrakcjami w tym dniu było spotkanie z Myszką Minnie, zabawy na dmuchanych zamkach oraz w „Małpim Gaju”, przejazdy bryczką i konno.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za liczne przybycie i wspólnie spędzony czas, oraz wszystkim którzy włączyli się w pomoc i zorganizowanie uroczystości.

Daria Kiąca

Andżelika Majchrzak