DESIGNED BY MIXWEBTEMPLATES

Włoszakowice

ul. Kurpińskiego 27, tel. 655252989
ul. Spokojna 4, tel. 655370056

Bukówiec Górny

ul. Powstańców Wielkopolskich,
tel. 65 5372380

Krzycko Wielkie

ul. Szkolna 12,
tel. 65 533-15-88

Andrzejki

Andrzejki to tradycja, która jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Każdy z nas wierzy w magię tego dnia i choć trochę liczy na to, że ten dzień otworzy nową furtkę do przyszłości.

30 listopada nasze przedszkolaki, pełne podekscytowania tajemnicą wróżb odkrywały swoją przyszłość. Atmosfera tego dnia była bardzo gorąca. Dzieci z zaciekawieniem tworzyły swoje figury woskowe, przelewając wosk przez klucz, poznawały imiona przyszłych mężów i żon przebijając papierowe serca. Poprzez inną wróżbę, przedszkolaki mogły dowiedzieć się co ich czeka w przyszłości, jaki zawód będą wykonywać, bądź kto pierwszy znajdzie męża lub żonę – przekładając buty przez próg.

Wszystkie wróżby były dla dzieci wielką atrakcją, a całości towarzyszyły huczne tańce przy muzyce. Na zakończenie każde dziecko w podziękowaniu za wspaniałą zabawę, otrzymało kolorowy balon.

Andrzejkowe spotkanie w pełni zachowało swój tajemniczy urok i magię. Każdy z nas zapewne jest ciekawy, czy andrzejkowe wróżby przyniosą spełnienie w przyszłości.

E.B.